İstanbuldaki Saç Ekimi Fiyatları !

0
117

 

İstanbul’da saç ekimi kaç para?

 

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri ve saç ekimi gibi estetik ameliyatların oldukça yaygın olduğu bir yer. Bu nedenle, fiyatlar arasında büyük bir farklılık gösterebilir. Ancak ortalama bir saç ekimi için İstanbul’da ödemeniz gereken genel bir fiyat aralığı hakkında bilgi vereceğim.

Saç ekimi fiyatları, birçok faktöre göre değişebilir. Örneğin, hangi yöntem kullanılacağı, ne kadar saç ekileceği ve hangi doktora gideceğiniz gibi faktörler fiyatları etkileyebilir. Ancak genel olarak, İstanbul’da saç ekimi için ortalama bir fiyat aralığı 2500 – 6000 TL arasında değişebilir.

En yaygın olarak kullanılan saç ekimi yöntemi FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemidir. Bu yöntemde, kişinin saçlı derisinden tek tek saç folikülleri alınır ve hedef alana yerleştirilir. Bu yöntem, daha doğal bir görünüm elde etmek için tercih edilir ve genellikle daha yüksek fiyatları içerebilir. Örneğin, FUE yöntemi ile yapılan saç ekimi için ortalama fiyat aralığı 6000 – 9000 TL arasında değişebilir.

Diğer bir yöntem olan FUT (Follicular Unit Transplantation) yöntemi ise, saçlı deriden bir bölümün alınarak saç foliküllerinin elde edilmesini içerir. Bu yöntem, daha ucuz olabilir ancak daha az doğal bir görünüm elde etmek için tercih edilir. Örneğin, FUT yöntemi ile yapılan saç ekimi için ortalama fiyat aralığı 2500 – 6000 TL arasında değişebilir.

Ayrıca, saç ekimi fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör de saç ekilecek alanın büyüklüğüdür. Örneğin, sadece ön kısımda saç ekimi yaptırmak daha ucuz olabilirken, tamamen saçsız olan bir kafa için daha yüksek bir fiyat ile karşılaşa bilirsiniz.

Önceki İçerikİzmir’in En İyi Saç Ekim Merkezi Ve 2022 Saç Ekim Fiyatları
Sonraki İçerikUzun Saç Kullanmak İsteyen Erkekler İçin Öneriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here