Saç Ektiren Ünlüler

0
382

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri hiç şüphesiz saç dökülmesidir. Birçok nedene ve etkene bağlı olarak gerçekleşen dökülmeler, geri dönüşü mümkün olmayan bir şekilde dökülebilir. Saç dökülmeniz varsa bunun birçok sebebi olabilir. Sitemizdeki diğer makalelerde saç dökülmesine neden olan etkenlerden uzun uzun bahsettik. Dilerseniz göz atabilirsiniz. Bu sebeplerden en çok rastlananı ve en kötü olanı Genetik Saç dökülmesidir. Tıp dünyası on yıllardır Genetik saç dökülmesini araştırmakta ve çareler aramakta. Hala Genetik saç dökülmesinin  önüne tamamen geçilmiş değil. Bazı ilaçlar, solüsyonlar, kremler ile dökülmeyi ertelemek mümkün gibi görünebilir, ama maalesef bu gibi ürünler sadece erteleyebilir.Bazı insanlar kel kalmayı kabullenemiyor ve çözüm arayışı içerisine giriyorlar. Bu sorunu yaşayanların tercih ettikleri seçeneklerden biri de Saç Ektirmek. Bu yazımızda kel kalan veya kel kalacağını anladığı an saç ektiren ünlülerden bahsedeceğiz.

1- Oğuzhan Koç

Tamamen kel kalmayan, öndeki açılmalara önlem alan Oğuzhan Koç, saç ektiren ünlüler listemizin ilk sırasında.

saç ektiren ünlüler oğuzhan koç

2- Uğur Arslan

Televizyon dünyasından tanıdığımız, birçok programda sunuculuk yapmış olan Uğur Arslan’da saçlarının döküleceğini anlayınca saç ektirenler kervanına dahil olmuş.

saç ektiren ünlüler

3- Emre Karayel

Yine televizyon camiasından tanıdığımız, dizilerde ve yarışma programlarında boy göstermiş Emre Karayel’de dökülen saçlarının yerine saç ektirerek bu boşluğu kapatmaya çalışanlardan.

saç ektiren ünlüler

4- Fikret Kuşkan

Bir diğer saç ektiren ünlü isim ise Fikret Kuşkan. Aşırı seyrelen saçlarına güzel bir çözüm bulmuş. Yılların eskitemediği ünlü sanatçı da listemizde yerini alıyor.

sachekimim.com-sac ektiren ünlüler

5- Al Pacino

Erkeklerin yaşları kaç olursa olsun saçlarından vazgeçemeyeceğinin en büyük örneklerinden biri ünlü aktör Al Pacino’dur.İlerleyen yaşında rağmen, dökülmeye başlamış saçlarına müdahale ettirerek saç ektiren dünyaca ünlü yıldızlar arasına yerini alıyor.

saç ektiren ünlüler

Listenin devamında John Travolta, Jude Law, Arda Kural, Rıza Kocaoğlu, Yalın ve Murat Boz gibi ünlü isimler var. Her gün ekran karşısında olan veya video klipleriyle, konserleriyle sevenlerinin karşısında çıkan ünlüler, dış görünüş konusunda gerektiğinde estetik müdahalelere başvurabiliyorlar.

Önceki İçerikSaç Bakımında Etkili Bitkisel Yağlar
Sonraki İçerikSeboreik Dermatit (Egzama) Nedir? Belirtileri Nelerdir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here